Əsl qadının gücünü əks etdirən, peşəkar iş xanımı və çoxşaxəli şəxsiyyət olan Asja Begović, Four Seasons-da Millionaire Concept tərəfindən hazırlanmış proqramın gala gecəsində bütün uğurlarına görə mükafata layiq görüldü.
Asja Begović, Bosniya və Herseqovinanın Tuzla şəhərində yaşayan və həm tibb, həm də hüquq sahələrində geniş bilik və təcrübəyə malik yüksək motivasiyalı işgüzar xanımdır. Peşəkar fəaliyyətinə gəldikdə, o, 2018-2024-cü illərdə ABeaute Clinique De Luxe-da CEO və tibb doktoru kimi çalışmışdır. 2024-cü ilin iyun ayından etibarən isə Dom Zdravlja Stolac-da tibb doktoru vəzifəsində fəaliyyət göstərir.
O, European University Kallos-da Hüquq üzrə Magistr dərəcəsi almış, International University-nin Sağlamlıq Elmləri Fakültəsində Tibb Doktoru proqramını uğurla tamamlayaraq bu sahədə yüksək ixtisas qazanmışdır. Hal-hazırda Səhiyyə Elmləri üzrə PhD təhsili alaraq tibb sahəsində təhsilini davam etdirir.
Asja Begović, Avropanın bir çox şəhərində təşkil olunan prestijli beynəlxalq estetik və anti-yaşlanma tibb konqreslərində iştirak etmişdir. O, IMCAS, Allergan Medical Institute, Promoitalia Medclass Academy və digər beynəlxalq səviyyədə tanınmış institutlarda təlimlər keçərək botoks, dolğu prosedurları və mezoterapiya kimi metodlar üzrə həm nəzəri, həm də praktiki biliklər əldə etmişdir. Onun bu sahədəki ixtisaslaşması müasir estetik tibbin ən qabaqcıl texnikalarının tətbiqində yüksək bacarıqlarını nümayiş etdirir.
Asja Begović eyni zamanda mədəni və humanitar fəaliyyətlərdə fəal iştirak etmişdir. O, öz sahəsindəki nailiyyətləri ilə yanaşı, sosial məsuliyyətli yanaşması və yüksək motivasiyası ilə də tanınır. Asja, 3 dekabr 2024-cü ildə Millionaire Concept tərəfindən təşkil olunmuş gala gecəsində mükafata layiq görülmüşdür.

Representing the true power of women, professional businesswoman and multifaceted personality Asja Begović was honored for her outstanding achievements at the Millionaire Concept Gala Night held at Four Seasons.
Asja Begović, residing in Tuzla, Bosnia and Herzegovina, is a highly motivated and accomplished professional with extensive knowledge and experience in both medicine and law. In her career, she served as the CEO and medical doctor at ABeaute Clinique De Luxe from 2018 to 2024. Since June 2024, she has been working as a medical doctor at Dom Zdravlja Stolac.
She earned her Master’s degree in Law from European University Kallos and successfully completed the Medical Doctor program at the Faculty of Health Sciences, International University, thereby gaining high-level expertise in the field. Currently, she continues her education by pursuing a PhD in Health Sciences.
Asja Begović has participated in prestigious international aesthetic and anti-aging medicine congresses held in numerous European cities. She has received theoretical and practical training in institutions like IMCAS, Allergan Medical Institute, and Promoitalia Medclass Academy, specializing in methods such as Botox, dermal fillers, and mesotherapy. Her expertise reflects her mastery of advanced techniques in modern aesthetic medicine.
Additionally, Asja Begović actively engages in cultural and humanitarian initiatives. Alongside her professional achievements, she is recognized for her social responsibility and high motivation. On December 3, 2024, she was awarded at the gala organized by Millionaire Concept.